Підключення МФА

У зв'язку з вимогами GDPR у eSputnik з’явився додатковий рівень захисту вашого акаунта – мультифакторна аутентифікація. Треба одного разу увімкнути цю функцію в налаштуваннях, і вхід до акаунта буде здійснюватися за допомогою одноразового пароля, який знатимете тільки ви. Для налаштування вам знадобиться не більше 4 хвилин.


Відеоінструкція з підключення двофакторної автентифікації для вашого облікового запису

Налаштування мультифакторної аутентифікації

1. На головній сторінці акаунта натисніть назву своєї організації → перейдіть до пункту Мій обліковий запис

Активація МФА

2. На сторінці налаштувань, що відкриється, виберіть розділ Мультифакторна аутентифікація ліворуч, після чого натисніть кнопку Увімкнути МФА.

Активація МФА

3. У вікні, що з'явиться, ви знайдете детальну інструкцію із додавання пристрою для аутентифікації. Після того, як ви пройдете всі етапи, замість кнопки відобразиться статус "МФА увімкнено".

❗️

Важливо

Відключити МФА ви зможете лише звернувшись до [email protected], з пошти яка є логіном у вашому акаунті.

Етапи налаштування МФА

Після натискання кнопки "Увімкнути МФА" ви побачите вікно з описом етапів підключення.

Додавання пристрою МФА

1. Завантажте і встановіть додаток Google Authenticator на ваш смартфон. 

2. Переконайтеся, що у вашому смартфоні увімкнено автосинхронізацію часу (тобто він отримує дані про час із мережі). Щоб перевірити або увімкнути автосинхронізацію, перейдіть до установок телефону (Дата й час) і встановіть перемикач вправо.

Синхронізація часу

3. Відскануйте QR-код із вікна покрокового налаштування МФА і створіть акаунт за допомогою додатка. 

Відскануйте QR-код

4. Впишіть без пробілів згенерований 6-значний код з Google Authenticator у поле “MFA Код” під QR-кодом у налаштуваннях eSputnik.

Впишіть код у поле “МФА Код”

5. Під час наступного входу до eSputnik на другому кроці вписуйте без пробілів код із Google Authenticator у поле "МФА код".

Введення коду під час входу до системи

❗️

Важливо

  • Якщо не вдається відсканувати QR-код, можна скористатися посиланням під ним для створення текстової версії коду.
  • Час на комп'ютері та на пристрої має збігатися. Наприклад, поставте в налаштуваннях на ПК і на мобільному галочку, що дату й час треба отримувати з інтернету, або вкажіть конкретний сервер.
  • Можна використовувати Google Authenticator у Google Chrome для аутентифікації. Тоді логін буде доступний лише з пристрою, на якому встановлено це розширення, або вам треба буде налаштувати синхронізацію даних для всіх використовуваних пристроїв.
  • У разі заміни пристрою не забудьте перенести дані – в налаштуваннях самого Google Authenticator є така опція. Зверніть увагу, що переносяться одразу всі акаунти. Також ви можете звернутися до нас для тимчасового відключення МФА та підключення до нового гаджета.

Залишилися запитання?

Пишіть на адресу [email protected] – ми допоможемо з налаштуванням. Адже в комплексі з поточним паролем підключення МФА забезпечить збереження даних, і ви будете впевнені, що доступ до акаунта можете отримати тільки ви.